В Ужгороді розкидали фальшиві звернення від Москаля

Сьогодні зранку багатоквартирні масиви Ужгорода закидали фальшивими зверненнями від Геннадія Москаля.

Як повідомляє прес-служба ОДА, це не перший інформаційний вкид, ідентичне звернення було поширене у вівторок у кількох гірських районах області. Текст із засканованим підписом та кольоровим фото Г.Москаля в міліцейському мундирі (взятими з інтернету) пересипаний «перлами» на зразок: «В Україні ніколи не буде великих пенсій та зарплат, поки не буде реальних тарифів, високих податків і штрафів…», «Добре, що тарифи ростуть не лише на газ, а й на електроенергію, бо це питання виживання бізнесу наших олігархів, на яких тримається економіка…», «Деякі вкладники (ліквідованих банків) незадоволені, але то проблема людей, які через свою жадібність вибрали не ті банки…» і т.д.
Звернення виготовлене на дорогому папері з кольоровим друком і вставлене в конверт зі зворотною адресою Закарпатської облдержадміністрації та логотипом «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Вартість друку й поширення по області цієї фальшивки за розрахунками становить близько мільйона гривень.

-- Такі гроші на чорний піар може дозволити собі на Закарпатті тільки одна політична сила, -- заявляє Геннадій Москаль. – Та, що донедавна контролювала всю область, наживалася на контрабанді сигарет і намагалася створити кишенькову армію із завезеною з передової зброєю. Поширення фальшивок від мого імені свідчить про те, що колишні «хазяї області» втратили не тільки владу, але й здоровий глузд. Витягнута зі старого загашника «технологія» дасть хіба що зворотній ефект і спрацює проти її авторів. Котрі за результатами виборів 25 жовтня опиняться на давно заслуженому місці – смітнику історії Закарпаття, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання