В Ужгороді розкажуть, як зробити свою організацію дієвою та цікавою

19-20 березня в Ужгородському прес-клубі відбудеться тренінг: «Організаційний розвиток організацій громадянського суспільства (ОГС) : просто про складне». Серед питань, як розглядатимуться: етапи і рівні розвитку ОГС, складові життєдайності ОГС, стратегічний план організації, фандрейзинг, соціальний маркетинг як елемент організаційного розвитку.


Тренери: Елеонора Вишняк, досвід проведення тренінгів, консультацій з 1997 року для представників НУО, з 1997р. – досвід проведення спільних тренінгів для представників трьох секторів за проектами Творчого центру Каунтерпарт у Львові, Києві, Маріуполі, Закарпатті. Проведення тренінгів для представників органів місцевого самоврядування та активістів громади Закарпаття, Ів.Франківщини, Чернівців з 2001 року.

Провела більше ніж 250 тренінгів та 400 консультацій для місцевих представників громади, НУО, державних службовців, освітніх закладів, органів місцевого самоврядування.

Тренерська спеціалізація:

Стратегічне планування, організаційний розвиток НУО, місцевий фандрейзинг, соціальне партнерство, розвиток громад, навички проведення досліджень, представництво та захист інтересів, захист прав, написання та менеджмент проекту, менеджмент НУО, соціальне підприємництво, комунікаційні та презентаційні навики, вирішення конфліктів, лобіювання інтересів та побудова коаліцій, просвіта та мобілізація виборців, побудова команди, лідерство та інші.

Андрій Вишняк, керівник БФ «Центр громадських ініціатив».   Досвід проведення тренінгів та консультацій з 1994 року для представників НУО;  з 1996 - досвід проведення спільних тренінгів для представників неурядових організацій, представників ОМС, державних службовців органів виконавчої влади, бізнесу;

з 1999 - викладач Школи тренерів ТЦК.  Досвід проведення тренінгів для організацій громадянського суспільства в Молдові, Росії, Казахстані, Білорусії, Грузії, Росії.

Загальна кількість проведених тренінгів – більше 450; загальна кількість проведених консультацій – більше 250.

Тренерська спеціалізація:

Партисипативний підхід у менеджменті ОГС та розвитку громад, , організаційний розвиток НУО, тренінг для тренерів, стратегічне планування, , місцевий фандрейзинг, соціальне партнерство, розвиток громад, представництво та захист інтересів, захист прав, написання та менеджмент проекту, менеджмент НУО, соціальне підприємництво, комунікаційні та презентаційні навики, вирішення конфліктів, лобіювання інтересів та побудова коаліцій, просвіта та мобілізація виборців, побудова команди, лідерство та інші.

Реєстрація за лінком: https://goo.gl/forms/91xMheC4deP6iJrF3

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання