Новини

В Ужгороді реставрують греко-католицький Кафедральний Собор за європейські кошти 

У п’ятницю, 27 листопада, об 11.00 у приміщенні Ужгородського греко-католицького Кафедрального Собору, у відновленому Консисторіальному залі для урочистих подій резиденції Мукачівських єпископів відбудеться засідання наглядової ради щодо реставрації у рамках проекту «Реставрація спільної історичної та культурної спадщини». Учасники прокоментують хід робіт та розкажуть про головні досягнення проєкту.

Прокоментують хід робіт:

- Єпископ Кир Ніл (Лущак Юрій) - Апостольський Адміністратор Мукачівської греко-католицької єпархії;

- о. Петро Береш – керівник проекту «Реставрація спільної історичної та культурної спадщини»

- Михайло Приймич – експерт-мистецтвознавець проекту;

- Василь Карпів – керівник реставраційних робіт, Підприємство об’єднання громадян «Центр-Комплекс».

Транскордонний проект «Реставрація спільної історичної та культурної спадщини», продовжує свою реалізацію в містах Ужгород (Україна) та Кошице (Словаччина).

У рамках проекту проходить реставрація Урбанової вежі у м. Кошице (Словаччина), в також інтер’єру Хрестовоздвиженського греко-католицького кафедрального собору в м. Ужгороді. Проект, що співфінансується з коштів гранту Європейського Союзу, передбачає проведення реставрації настінного живопису, відновлення дерев’яних елементів іконостасу та вівтаря.

***

Захід відбудеться у приміщенні Ужгородського греко-католицького Кафедрального Собору за адресою: площа Єпископа Андрея Бачинського 1

Початок об 11.00

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.