Новини

 В Ужгороді реконструюють будівлю дев'ятнадцятої школи

Новообрані депутати Ужгородської міської ради звернулися до голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова з проханням посприяти реалізації проєкту з реконструкції будівлі однієї зі шкіл міста.

За майже чверть століття в обласному центрі Закарпаття не побудували жоден новий заклад загальної середньої освіти. Школи Ужгорода переповнені: в одному класі зараз можуть навчатися й 40 учнів у дві зміни. Нагадаємо, згідно з НУШ у класі може бути максимум 30 учнів.

Сьогодні в Ужгороді спостерігаємо високі темпи та рівень урбанізації, тому є потреба збільшити кількість шкіл та класів у них, зазначив керівник області. 

Новообрані депутати міськради пропонують проведення реконструкції будівлі Ужгородської ЗОШ І–ІІІ ст. №19. Йдеться про добудову триповерхового навчального блоку для початкових класів до теперішньої триповерхової школи для збільшення кількості класів. Наразі уже проведено актуалізацію проєкту, створено проєктно-кошторисну документацію. Проте, через нестачу коштів, роботи з реконструкції школи ще не розпочалися. 

Представники громади м. Ужгорода клопотали щодо внесення цього проєкту до тих, що фінансуються Державним фондом регіонального розвитку. Вони заручилися підтримкою Олексія Петрова, котрий надалі лобіюватиме цей проєкт.

ЗОШ І–ІІІ ст. №19 розташована у так званому Новому районі Ужгорода, де проживають майже 20 тисяч людей. У цьому закладі загальної середньої освіти навчається майже 1200 учнів, а після проведення реконструкції ще 450 учнів-першачків зможуть отримувати якісну освіту, - повідомили в пресцентрі ОДА

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.