В Ужгороді провели ярмарок спільних соціальних проектів та ініціатив

В Ужгороді провели ярмарок спільних соціальних проектів та ініціатив

На базі Ужгородської бібліотеки №2 Громадська організація «Закарпаття-Донбас» провела ярмарок спільних соціальних проектів та ініціатив «Єдина громада - Єдина країна».

Мета заходу – об’єднання зусиль представників ВПО, місцевих громад, місцевих органів влади в Закарпатській області задля широкої демонстрації можливостей успішної інтеграції в місцеві громади через розвиток спільних проектів з нових напрямків діяльності; долучення ресурсів переселенців до вже існуючих напрямків розвитку громад, активізація процесу інтеграції ВПО в місцеві громади області.

Відвідувачів ярмарку одразу запрошували «до кава-перфомансу» ініціативною групою проекту "Сокоти свій Варош". Кавування за великим столом відбувалось весь час, тож, ті хто прийшли пізніше мали можливість долучитись до перфомансу та розповісти про своїх друзів з числа ВПО.

Також проходили майстер-класи для дітей та дорослих з малювання, плетіння, ліпки, судномоделювання. Яскравий ігровий простір проекту "Сокоти свій Варош" запрошував найменших відвідувачів ярмарку.

Також під час проведення ярмарку в приміщенні бібліотеки відбувалась цікава психологічна гра для підлітків .

«Ми прагнемо до успішної адаптації ВПО у нових громадах, через актуалізацію власних ресурсів та громадській контроль відповідної діяльності органів місцевої влади. Незважаючи на складнощі, люди, які через війну на сході України були змушені залишити свої домівки, змогли розпочати нове життя, стати активною частиною громади та готові допомагати іншим», – кажуть організатори.  

 

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання