В Ужгороді провели перший Закарпатський турнір з нард “Аль-Ідрісі”

В Ужгороді провели перший Закарпатський турнір з нард “Аль-Ідрісі”

18 травня в Ужгороді відбулася історична подія для закарпатських поціновувачів гри у нарди — І Закарпатський турнір з нард “Аль-Ідрісі”. Призовий фонд змагань складав 50 тис. грн.: 25 тис.грн — отримав переможець, срібний призер — 15 тис. грн. і бронзовий призер — 10 тис. грн.

У першому турнірі взяли участь 42 гравці, серед яких представники з Ужгорода, Мукачева, Хуста, Воловця тощо. Формат турніру передбачав відбіркові ігри — три кола швейцарки, а відтак за підсумками перемог та балів була визначена краща 16-ка гравців, які перейшли у плей-оф.

Судді змагань: Карен Енокян, Сурен Мелкумян, Артур Галстян.

У фінальних іграх після виснажливих, емоційних, цікавих та непердбачуваних двобоїв, зустрілися чотири кращі гравці турніру, одна з яких дівчина — Андреа Каграматова. У грі за третє місце Андреа поступилася Юрію Токачу, який і став бронзовим призером змагань. Друге місце виборов — Віктор Вучкар, а переможцем Першого Закарпатського турніру та володарем 25 тис. грн. став Валерій Ковач.

Карен Енокян, голова Товариства вірменської культури Закарпаття «Арарат”, співорганізатор турніру та головний суддя поділився враженнями: “Я вважаю, що все пройшло на хорошому рівні. Були певні питання суддівські, ми долучились і прийняли справедливе рішення, яке влаштувало всі сторони. Думаю, що сьогодні люди не лише змагались, а й отримали задоволення від гри”.

Як зазначив головний організатор турніру та голова Федерації нард Закарпаття Арсен Мелкумян: “Цей турнір — своєрідний публічний старт діяльності федерації в області. Далі ми плануємо провести Чемпіонат України. Розвивати федерацію, формувати кістяк, популяризувати гру серед закарпатців, а відтак наша мета — участь у Чемпіонаті світу, який проходить у Монте-Карло”.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання