В Ужгороді провели громадські слухання щодо детального плану території

В Ужгородській міській раді сьогодні пройшли громадські слухання з обговорення містобудівної документації – детального плану території, обмеженої вулицями Возз’єднання, Михайла Драгоманова, Олександра Радищева та Володимирською.

Присутнім представили проект, який розробляло ПП «Архново», повідомили, що всі завдання на проектування враховані, червоні лінії і транспортна схема зберігаються, планувальні обмеження взяті до уваги.

Детальний план проекту було запропоновано прийняти з такими показниками: загальна площа території житлового кварталу – 6,5025 га, із них 1,66 га – площа забудови, 2,6 га – площа замощення, 2,19 га – площа озеленення, середня поверховість забудови – 5 поверхів. Основне функціональне призначення території – житлова забудова та громадські функції.

Використання території пропонується детальним планом змінити, зокрема вулиця Володимирська, яка наразі є тупиковою, повинна виходити на вулицю Олександра Радищева. Також, як зазначалося, протягом місяця (із 18 червня до 17 липня), коли можна було надсилати пропозиції та зауваження до детального плану, надійшло лише одне звернення: щодо збільшення поверховості забудови до 9 поверхів на Слов’янській набережній, оскільки у 2015 році вже видані містобудівні умови та обмеження на будівництво 9-поверхового житлового комплексу з торгово-офісними приміщеннями. Це звернення врахували.

Учасники громадських слухань схвалили детальний план території, обмеженої вулицями Возз’єднання, Михайла Драгоманова, Олександра Радищева та Володимирською, рекомендували подати на затвердження сесії міської ради. Проект рішення має підготувати управління архітектури та містобудування Ужгородської міської ради, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання