В Ужгороді проведуть справжній козацький марш

В Ужгороді проведуть справжній козацький марш

До Дня козацтва справжні козаки проведуть марш по одній із вулиць Ужгорода - Корзо. Подібного роду захід 8 років тому заснували у Чернігові, з метою щорічно поширювати щонайменше на одне місто. Цьогоріч черга дійшла до Ужгорода.

Пройде захід за участю гостей із центральної України та закарпатців.

"Коней транспортувати сюди наші гості не стали, адже це травма для тварини і були певні розбіжності із міськрадою Ужгорода. Однак чи не в останній момент ми таки дійшли згоди і отримали дозвіл на використання невеликої (до 5-ти) кількості коней. Тоді нам зголосились допомогти побратими зі Львова, які доставлять спеціально навчених тварин напередодні в п'ятницю. До слова, свого часу Львів став другим  з містом, що перейняло цю традицію. Самі козаки будуть щонайсправжнісінькі: не у костюмах, а у вбранні, що відповідає традиціям, з оселедцями, вусами і бойовими навичкам," - розповідає співорганізатор заходу, голова ГО "Закарпатські козаки" Федір Попович.

Захід стартує 14 жовтня о 14:00 із площі Театральної, звідки колона рушить до Ужгородського з,амку. Саме на території музею проведуть показові виступи, в тому числі - бойовий гопак. 
Вхід - вільний.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...