В Ужгороді проведуть міжнародну школу клінічних нейронаук

6-8 червня в Ужгороді в Закарпатському обласному музично-драматичному театрі проходитиме міжнародна школа клінічних нейронаук «Карпатські читання».

Всеукраїнська громадська організація  «Українська асоціація боротьби з інсультом», підтримуючи ініціативу Всесвітньої організації боротьби  інсультом продовжує проведення кампанії просвітньо- профілактичної програми  «Стоп інсульт» для населення та лікарів України. Традиційно щорічно  кампанія «Стоп інсульт» стартує в Ужгороді.  В рамках акції «Стоп – інсульт -2013» заплановані такі заходи:

Прес-конференція за участю провідних спеціалістів та представників Закарпатскої ОДА та УОЗ, присвячена вирішенню проблеми серцево-судинних захворювань в Закарпатті 6 червня  з 11.00 до 12.00 в приміщенні Закарпатського обласного державного українського музично-драматичного театру (3 поверх).

До участі в прес- конференції запрошені Голова Закарпатської ОДА Ледида Олександр Олександрович, Ректор Ужгородського Національного Університету професор Ващук Федір Григорович, Голова УОЗ Закарпатської ОДА Шніцер Роман Іванович, Директор Закарпатського центру неврології та нейрохірургії професор Смоланка Володимир Іванович.

 Просвітньо-профілактична акція «Стоп інсульт -2013» присвячена визначенню основних факторів ризику розвитку інсульту серед населення (вимірювання тиску, рівню цукру в крові)

. Акція відбудеться 7 червня 2013 року

з 11.00 до 13.00. - для співробітників Закарпатської ОДА та мерії міста Ужгород (в фойє відповідних установ).

З 13.30 -15.00 - для всіх охочих на Театральній площі міста Ужгород.

У рамках акції «Стоп інсульт» силами волонтерів, лікарів УАБІ та Закарпатського обласного Центру здоров’я передбачаються просвітницькі заходи серед населення з основ профілактичної медицини, здорового способу життя та боротьби з недугами які вражають серцево-судинну систему,а саме, безкоштовні:

-           вимірювання артеріального тиску та вмісту цукру в крові.

-           розповсюдження просвітницької літератури.

 

Довідка:

Конференція «Карпатські читання» - одна з найцікавіших і важливих медичних подій Західного регіону. Медична преса, фахові видання широко висвітлюють цю подію на шпальтах своїх друкованих видань та в Інтернет просторі. В заходах приймають участь провідні неврологи України та запрошені спеціалісти із закордону. Кожний рік в рамках заходу  проводяться тематичні засідання:школа доказової медицини, школа реабілітації, школа об’єктивної неврології, фахові освітні лекторії. Мультидисциплінарні та міждисциплінарні формати збагачують професійний досвід фахівців і відповідають сучасним принципам безперервної фахової освіти.

Вже 7 років поспіль неврологи та нейрохірурги із майже всіх регіонів України , які не втомилися шукати відповіді на актуальніші питання сучасної неврологічної науки і бажають професійного спілкування, збираються в Ужгороді на неврологічні зустрічі «без краваток».

В роботі конференції Карпатські читання -2013 прийматиме участь всесвітньо відомий фахівець- невролог, редактор наукового журналу «International journal of Stroke» (міжнародний журнал інсульту), що видається  в Україні з 2010 року. Джефф Доннан (Prof. Geoff Donnan, Australia).  Професор Доннан проведе для українських фахівців міжнародну школу «Актуальні питання сучасного менеджменту інсульту за матеріалами European Stroke Conference 2013, 28–31 травня, Лондон, Велика Британія. ( Management of stroke based on European Stroke Conference 2013, May, 28–31, London, UK.)

Програмою конференції Карпатські читання -2013 також передбачене проведення фахових засідань Школи клінічних нейронаук присвячених питанням розсіяного склерозу, хворобі Паркінсона, епілепсії. Важливою темою цих засідань стануть питання реабілітації та медико-соціальної експертизи пацієнтів з цими захворюваннями. Традиційною в рамках «Карпатських читань» стали засідання «Школи реабілітації після інсульту» - мультидисціплінарний формат якого дозволяє спілкуватися лікарям та фахівцям фізичної реабілітації. Цього року в «Школі реабілітації після інсульту» будуть розглядатися питання ерготерапії та кінезіотейпування у пацієнтів, що перенесли інсульт.

Проект «Карпатські читання» започаткований в 2007 році  Ужгородським національним університетом разом з Закарпатським обласним центром неврології та нейрохірургії  за підтримки  Української Асоціації боротьби з інсультом.

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання