В Ужгороді проведуть благодійний забіг на підтримку онкохворих дітей

В Ужгороді проведуть благодійний забіг на підтримку онкохворих дітей

Ініціатива облаштувати ігрову зону в онкогематологічному відділенні обласної дитячої лікарні, що у Мукачеві, об’єднує все більше людей. Цього разу про бажання допомогти повідомили представники бігової спільноти "Uzhhorod Running Club". Вони організовують благодійний забіг "Пробіжи - допоможи!", участь у якому цього разу можуть взяти не тільки дорослі, але й діти. 

Захід відбудеться 15 квітня в Ужгороді на площі Театральній. Заплановані забіги на різні дистанції. Для дорослих: 2 км та 6 км. Дітей для забігів "ділитимуть" за віком, а до участі допускаються діти від 3 до 14 років. 

Благодійні внески за участь в дитячому забігу – 50 грн, у 2-кілометровому дорослому – 80 грн, у 6-кілометровому – 100 грн.

На всіх учасників чекають подарунки від організаторів.

Реєстрація на місці (початок – об 11.00) або за допомогою Google форми за посиланням http://bit.ly/2GuYXq9

Старт забігу – о 12.00.

Деталі маршруту за посиланням: http://bit.ly/2Jhp41u

"Кожен учасник отримає індивідуальний стартовий номер, медаль учасника, сувенірний магнітик на згадку про забіг, гостинці від організаторів і величезний заряд позитивної енергії", - коментує ініціатор забігу Микола Машіка. 

А двома днями раніше, 13 квітня, учасники молодіжного театру "Увімкніть світло" покажуть виставу ASTROBLASTOMA. Захід відбудеться о 18.30 в галереї ІЛЬКО. Кошти так само будуть витрачені на облаштування ігрової зони. Йдеться про встановлення стінки з іграшками, книжками, розмальовками, олівцями та різними цікавими настільними іграми, створення умов для цікавого дозвілля. 

Кошти також можна перераховувати на офіційний рахунок організації. 

Отримувач: ГО «Щасливі діти»

р/р 26005053914173 

ЄДРПОУ 39501655

МФО 312378

У призначенні платежу слід обов’язково вказати: "Благодійна допомога для облаштування ігрової зони для онкохворих дітей".

Увага! ГО "Щасливі діти" оголошує набір волонтерів-підлітків для проведення забігу. До участі запрошуються учасники та учасниці "Школи лідерства" та підлітки віком 13-16 років. Про бажання долучитися у якості волонтера слід сконтактувати за номерами 066-693-45-15, 066-616-92-03, 098-448-07-67. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...