В Ужгороді проведуть акцію на підтримку людей з хворобою Паркінсона

У середу, 11 квітня, о 12.00 на пл. Поштовій вперше в Ужгороді відбудеться акція з підтримки пацієнтів, що мають хворобу Паркінсона. Медики, спортсмени та пацієнти наочно покажуть переваги та користь занять скандинавською ходою,  розкажуть про можливості фізичної реабілітації та соціальної адаптації таких пацієнтів.   

Організатори  запрошують  усіх бажаючих долучитися до акції, і, звісно, всіх, у кого діагностовано хворобу Паркінсона, у кого рідні або знайомі що хворіють, тих, хто займається скандинавською ходою і просто небайдужих людей.

З цим недугом можливо повноцінно жити та бути фізично й соціально активними.  Поруч з нами є люди з різними захворюваннями, які теж хочуть займатися спортом, спілкуватися і не соромитися проявів хвороби, але в  суспільстві й досі  існує проблема сприйняття людей із різними недугами. Саме через це, нерідко люди із хворобою Паркінсона соромляться своїх симптомів (тремор, тиха розмова, повільна хода, застигання і т.д).

Організатори акції:  Обласний кабінет хвороби Паркінсон, що діє на базі Обласного центру нейрохірургії та неврології та клуб Скандинавська Ходьба (Ужгород).

Довідка:

11 квітня відзначають Всесвітній день боротьби із хворобою Паркінсона. Цей день був зініційований Всесвітньою організацією охорони здоров`я з метою поширення інформації у суспільстві про хворобу Паркінсона. Хвороба Паркінсона - друге за частотою після хвороби Альцгеймера нейродегенеративне захворювання.

Сьогодні в світі на цю хворобу страждає близько 4 млн. людей.  Щороку реєструється понад 300 тисяч нових пацієнтів… В  Закарпатті  близько 700 чоловік мають діагноз - хвороба Паркінсона.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання