В Ужгороді пройшов Міжнародний молодіжний фестиваль. ВІДЕО

Управління молоді і спорту Закарпатської ОДА за підтримки Міністерства молоді та спорту України об’єднало молодь Америки, країн Африканського континенту, Угорщини, Словаччини та усіх куточків України під гаслом «Єдині в різномаїтті» на Міжнародному молодіжному фестивалі «Beauty around me», що відбувся 23 - 24 вересня 2016 року в Ужгороді.

Напередодні дня міста 23 – 24 вересня до Ужгорода прибуло близько 150 молодих людей з усієї України, Угорщини, Словаччини, щоб обмінятися досвідом, культурними традиціями та вчитися цінувати та поважати культуру інших народів. У фестивалі взяла участь також молодь із країн Африканського континенту, яка наразі навчається в Ужгородському національному університеті та молодь із США, що є волонтерами Корпусу Миру і працює у різних містах Україні.

«Цей проект дає можливість нашим громадам поділитися своїм культурним багатством, вчити і вчитися цінувати різні культури і традиції нашої країни. Цей культурний фестиваль спрямований на руйнування стереотипів та створення почуття толерантності через позитивну атмосферу культурного і традиційного обміну унікальних і яскравих традицій народів, які складають наш регіон та закордонних гостей, які взяли участь у фестивалі» - повідомила керівник молодіжних програм Управління молоді і спорту Закарпатської ОДА Ірина Савченко.

Фестиваль проходив два дні. Під час квестів та ігор, спрямованих на побудову команди та взаєморозуміння, учасники демонстрували толерантність та довіру один до одного, не зважаючи на різне громадянство, національність, традиції, культуру та мову. На Молодіжному Форумі, який відбувся 24 вересня, молоді активісти мали змогу обмінятися досвідом, дізнатися про проблеми молоді у різних країнах та розповісти про свої здобутки. Під час ярмарки культур «United in diversity» ужгородці мали можливість побачити танці представників рідних народів, сфотографуватися з ними, поспілкуватися та скуштувати національні страви. А яскраві та веселі вечірки та невимушене спілкування створили теплу атмосферу та здружили учасників.

«Було приємно бачити серед учасників африканських студентів. Ми живемо і одному місті, вони є частиною нашої громади, а ми до сьогодні нічого про них не знали. Це розумні, активні молоді люди, які прагнуть набути тут знань, щоб повернутися додому і розбудовувати і змінювати свої країни на африканському континенті», - розповідає співорганізатор фестивалю Катерина Станкевич-Коваль.

«Ужгородці з цікавістю відвідували наш Ярмарок культур, - ділиться враженнями волонтер та учасниця Олена Біланина, - вони куштували національні страви, танцювали разом з американськими учасниками та фотографувалися з африканськими студентами, які були привітні з усіма».

Такий фестиваль вперше проходить у нашій області. Але організатори планують щороку організовувати фестиваль для молоді, що стане ще одною важливою подією для міста і містян.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання