В Ужгороді пройдуть ювілейні "Карпатські читання"

У четвер, 9 червня, об 11.00 у приміщенні Вченої ради УжНУ (пл.Народна,3) відбудеться прес-конференція організаторів та учасників Десятої ювілейної науково-освітньої Школи клінічних нейронаук «Карпатські читання».

«Карпатські читання» проходять цього року 9-11 червня в Ужгороді. Захід збирає потужний склад провідних фахівців в галузі неврології та нейрохірургії.

Детальніше про ювілейне зібрання, тематику, провідних фахівців розкажуть: Микола Поліщук, професор, Голова комісії з підготовки нейрохірургів Української асоціації нейрохірургів, Президент Всеукраїнської громадської асоціації боротьби з інсультами, Володимир Смоланка, ректор УжНУ, професор та інші.

Школа клінічних нейронаук «Карпатські читання» - одна з найцікавіших і важливих медичних подій Західного регіону. Кожний рік в рамках заходу проводяться тематичні засідання: школа доказової медицини, школа реабілітації, школа об’єктивної неврології, фахові освітні лекторії та наукові семінари. Мультидисциплінарні та міждисциплінарні формати збагачують професійний досвід фахівців і відповідають сучасним європейським принципам безперервної фахової медичної освіти.

Прес-конференція відбудеться у приміщенні Вченої ради УжНУ (пл.Народна,3)

Початок об 11.00

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання