В Ужгороді пройде виставка фото Катерини Єрмолаєвої

В Ужгороді пройде виставка фото Катерини Єрмолаєвої

Виставка Катерини Єрмолаєвої у рамках резиденції «Вибачте номерів немає» відкриється 23 листопада о 19.00, в Red-Bar Яма, готель «Інтурист-Закарпаття» (пл. Кирила і Мефодія, 5, м. Ужгород). 

"Готель – особливе місце, автономна від довкілля територія. Проміжна станція, але не пункт призначення; місце завмирання, необхідне для того, щоб рух продовжився. Світ, де життя йде за особливими правилами, головне з яких – збереження анонімності. Це резервуар, що всотує й зберігає інформацію - потаємне знання, що не має ваги за його стінами, чи має забагато ваги. Своїм існуванням, повільним і втомленим, він завдячує людям, котрі вперто, немов сновиди, приводять його у рух. Частіше ж він просто спостерігає за тим, що відбувається всередині, зі смиренністю святого.

Однак, найдивовижніша – його здатність ставати зоною тимчасової автономії, дарувати притулок від передсудів. Моя розповідь – про одну ніч в житті чотирьох гостей, що шукають втечі від суспільного осуду й маркувань, довіряючи найпотаємніше стінам готелю. Відкриваючи «Яму», я випускаю на волю множину спогадів, й водночас вдаюся до ролі туриста, носія особливого погляду. Intrо (лат.- поміж) тут вказує на інтроспективну подорож героя в пошуках себе, самозаглиблення, й рівною мірою – перехідний, проміжний характер його ідентичності, балансування між внормованим та збоченим, виваженим й дитячим, прихованим та виставленим напоказ", - описує виставку авторка. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...