В Ужгороді пройде курс із обробки фотографій та відеомонтажу для людей з інвалідністю

В Ужгороді пройде курс із обробки фотографій та відеомонтажу для людей з інвалідністю

У середу, 23 серпня, стартує перший із 10 безкоштовних воркшопів «Основи фотообробки та відеомонтажу» для людей з інвалідністю (серпень – жовтень 2017).

У червні 2017 року Мистецький центр «Кубло» (ГО «Асоціація сприяння освіті та культурі «ЛІК») запустив новий проект – «Майстерня соціального проектування». Головна мета проекту – створення центру неформальної освіти для дорослих та дітей. 

У рамках проекту пройде велика кількість освітніх заходів – заняття з урбаністики та архітектури для дітей та їхніх батьків «Школа ужгородця», лекції з питань громадського життя та сучасного мистецтва, тренінги для активістів культурного сектору, інноваційні форми участі громади у заходах сучасного мистецтва – медіа-вистава Ю. Андруховича «Альберт, або найвища форма страти» (23 вересня у галереї «Ілько») та виставка «Ужгородці», яка буде створена художниками спільно із жителями міста.

Одним із важливих пріоритетів проекту «Майстерня соціального проектування» є забезпечення рівних можливостей для неформальної освіти для усіх верств населення, тому заплановано також 10 воркшопів «Основи фотообробки та відеомонтажу» для людей з інвалідністю (серпень – жовтень 2017). В результаті курсу учасники отримають нові компетенції, що покращуватимуть їхню соціальну адаптацію, нададуть можливість вести активніший спосіб життя та заробляти. Попит на такі компетенції в професійному секторі зараз досить великий, після воркшопів ми надаватимемо найактивнішим учасникам контакти потенційних роботодавців.

Критерії відбору учасників – стан здоров’я (учасник повинен мати можливість навчатися та працювати на комп’ютері) і мотивація для навчання та працевлаштування. Воркшопи відбуватимуться в Ужгороді. Попередня реєстрація на воркшоп: https://goo.gl/TRqySp

Заняття безкоштовні, але учасники повинні мати вдома комп’ютер, придатний для роботи з графікою.  Проект «Майстерня соціального проектування» є частиною проекту організацій DVV International та ГО «Інтеграція та розвиток» «Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні та Молдові через активну громадську участь» і виконується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання