В Ужгороді презентують результати вимірювання індексу публічності

В Ужгороді презентують результати вимірювання індексу публічності

У вівторок, 1 жовтня 2019 року, о 14.00 представник Громадянської мережі ОПОРА в Ужгороді презентує результати шостого вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування.

На прес-конференції буде представлено рейтинг публічності 24 муніципалітетів і місце обласного центру Закарпаття у ньому. Також буде поінформовано про рівень відкритості та прозорості окремих суб’єктів дослідження – міських голів, виконавчих органів та депутатів міських рад.

Окрема увага буде приділена позитивним та негативним практикам щодо публічності влади Ужгорода. Свою позицію щодо результатів дослідження висловлять і представники міської влади обласного центру.

Нагадаємо, що у попередні роки найвищі показники відкритості, прозорості та підзвітності демонстрували муніципалітети Івано-Франківська, Києва, Луцька та Вінниці. Ужгород за результатами першого вимірювання у 2013 році посів останнє місце серед 11 обласних центрів, які тоді моніторилися. У 2017 році муніципалітет Ужгорода за рівнем Індексу опинився на 19 місці  із 24 обласних центрів. Яка позиція міста в Індексі 2018-го року? Про це стане відомо 1 жовтня.

Спікери заходу:

  • Ярослав Гулан, координатор вимірювання Індексу публічності в Ужгороді
  • Олена Макара, керуюча справами виконкому Ужгородської міської ради

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання