В Ужгороді презентують книгу про 80 маршрутів Українськими Карпатами

27 червня о 17:00 у Совиному гнізді відбудеться презентація книги «Стежками Карпат. 80 маршрутів в Українських Карпатах» Олега Ямалова, яка є найбільш докладним пішим путівником у Карпатських горах західної частини України.

Автор путівника, Олег Ямалов, захоплювався горами і знаходив час для щорічного мандрування у різних країнах світу – Нова Зеландія, Південна Африка, Швейцарія, Австрія, Італія, США. Проте кожної весни,  впродовж 15 років, повертався до Карпатських гір України, щоб насолодитися їх красою та розробити нові маршрути.

На жаль, незважаючи на відмінну фізичну форму та гарне здоров’я, Олег раптово помер, коли ця книга була на остаточній стадії опрацювання.

Завершила роботу його дружина, Світлана Ямалова, і з підтримкою дітей та друзів опублікувала путівник Олега. Вони мають надію, що інші ентузіасти будуть продовжувати його справу, маркувати старі «Ямаловські стежки» та розробляти нові маршрути, з повагою ставлячись до природи, задля  збереження Карпатських гір, які часто називають «легенями Європи».

Книга видана українською та англійською мовами.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання