В Ужгороді презентують хаб для організацій Карпатського Єврорегіону

У вівторок, 3 серпня, о 12:00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головна тема якого – створення в Карпатському єврорегіоні міжрегіонального хабу громадянського суспільства.

 Детальніше про заснування міжрегіонального громадського хабу для посилення співпраці та ефективності сільських НУО, що надають послуги найбільш маргіналізованим верствам населення розкажуть:

-          Руслан Жиленко, директор Карпатського фонду, основного виконавця Проекту в Україні

-          Андрій Вишняк, голова правління БФ Центр громадських ініціатив, представник платформи із боку  досвідчених НУО.

-          Ольга Костянець, керівник ГО «Наше Закарпаття», представник новозалучених НУО.

Посилення впливу та значення громадського сектору шляхом розвитку його потенціалу та створення платформи для співпраці, обміну досвідом та кращими практиками – мета майже 2-річного проекту, що виконувався у 4 країнах Карпатського Єврорегіону: Словаччині, Угорщині, Польщі та Україні. Карпатський фонд разом із партнерами представить громадськості результати цієї транскордонної ініціативи, структуру Платформи та подальші перспективи роботи.

Проект підтримано Вишеградським фондом (www.visegradfund.org), Міністерством зовнішніх справ Королівства Нідерландів  (www.minbuza.nl), Robert Bosch Stiftung, та грантом Фонду Інституту відкритого суспільства.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання