Новини

В Ужгороді презентують фотопроєкт «Небезмежність»

Ужгород стане шостим містом в Україні, до якого завітає виставка «Небезмежність» - фотопроєкт, створений за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення, що об’єднав 14 світлин жінок, яких домагались у громадських місцях і їхні історії. Фотопроєкт був створений восени 2020 року та вже був представлений у містах Києві, Харкові, Маріуполі, Мелітополі та Бердянську. 


«Не без меж» – саме від цього походить назва проєкту, де кожна історія – різна, але усі вони залишили слід у пам'яті героїнь, завдавши непоправної психологічної шкоди. Тріщини на склі, через яке зроблені світлини, символізують порушення особистих меж.

Автором фотопроєкту є відомий фотограф, закарпатець Валентин Кузан. Співорганізатором виставки на Закарпатті є Закарпатська обласна рада. 

Фотопроєкт «Небезмежність» створено у межах інформаційної кампанії UNFPA Ukraine «Розірви коло» за підтримки уряду Великої Британії.

Окрім, на відкритті виставки буде представлено партнерство міста Ужгорода та Фонду ООН у галузі народонаселення за проєктами «Трамплін до рівності» та «Міста й громади, вільні від домашнього насильства».

Відкриття виставки – 18 травня в атріумі ОДА о 14.00.

 

 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.