Новини

В Ужгороді презентують «Щоденника україножера»

Про це пише ужгородський письменник, автор книги "T-shirtология" Bandy Sholtes.

Вже завтра видавництво «Люта справа» бере на себе страшну відповідальність за влаштування (але знімає її — за наслідки) творчої зустрічі добрезнаного і сумнозвісно відомого митця, арт-злочинця й вангувателя-віщуна пана Йвана Семесюка.

Презентація книги "Щоденник україножера" відбудеться завтра в Ужгороді, 30 квітня, о 19.00, у снек-барі "Під замком".

Семесюк зачитає під чарочку дещо з «Щоденника україножера», розкаже, як докотився до такого життя, а також презентує уривки з... але це сюрприз.

"Приходьте, чуваки. Художник і письменник Іван Семесюк нечасто в нас буває, а тут ще й зі своєю книжкою. Почуєте такі речі, яких навіть у фейсбуку не немає", - радить письменник. 

Автор: Yaryna
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.