Новини

В Ужгороді презентуватимуть результати моніторингу місцевих політик реагування на переміщення населення

У середу, 15 червня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться онлайн-презентація результатів моніторингу місцевих політик реагування від Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез». Після 24.02.2022 близько 8 мільйонів громадян були змушені переміститися в межах країни, ще близько 4 мільйонів — за кордон. Серед них є ті, хто вперше зіткнувся із ризиком для себе внаслідок військових дій, а також ті, хто вже раніше мав досвід такого переміщення.


Учасниці презентації розкажуть, з якими викликами зіштовхуються переселенці сьогодні на нових місцях і як реагують органи державної влади та місцевого самоврядування на масове внутрішнє переміщення населення. На основі результатів моніторингу спікерки презентують фахові рекомендації профільним міністерствам і органам місцевої влади, котрі безпосередньо впливають на комфортну адаптацію переселенців на нових місцях.

Моніторинг місцевих політик реагування проводився зокрема у Закарпатській області – в Ужгороді, а також в Перечинській та Берегівській громадах.

Спікерки події:

- Марія Красненко, юридична експертка БФ «Стабілізейшен Суппортт Сервісез»;

- Валерія Вершиніна, директорка з юридичних питань БФ «Стабілізейшен Суппортт  Сервісез»;

- Анна Борисова, проєктна менеджерка БФ «Стабілізейшен Суппортт Сервісез»;

- Анжела Бабкіна, регіональна координаторка БФ«Стабілізейшен Суппортт Сервісез» у Закарпатській області.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.