Новини

В Ужгороді презентували велокарту міста та оновлений Пасаж. ФОТО

28 вересня, в Ужгороді до Дня міста відбулася презентація велокарти Ужгорода та оновленого Пасажу - однієї з найвідоміших центральних частин міста.

Презентували всі новації відомий закарпатський туризмознавець Федір Шандор, велоактив Ужгорода та організатори проекту. Віднині кількаметрова стіна ужгородського пасажу Баті отримала нове зображення: велетенський жовто-блакитний прапор з обрисами Ужгорода та написом «Україна. Закарпаття. Ужгород». Біля карти - великий веселий бурий ведмідь на велосипеді. Поруч - англомовна велокарта Ужгорода з корисними позначками для велолюбителів, велотуристів та гостей міста.

Як розповів Федір Шандор, ідея облагородження Пасажу визрівала близько року, на підготовку було витрачено місяць. Над проектом працювали ужгородські художники, мистецьку ідею фінансово підтримав народний депутат Василь Ковач.

«На знищених парапетах встановлено нові дерев’яні лавиці та фітокомпозиції: висаджено барбарис та тую, - каже Федір Шандор. – На шестиметровому синьо-жовтному полотнищі стилізовано архітектурну символіку міста. Поруч – довго обіцяна англомовна вело карта 4 на 2 метри».

Відтак на площі Театральній відбувся флеш-моб з нагоди ювілею видатного європейського художника Ігнатія Рошковича. Біля пам’ятнику митцю винесли символічний тор із свічками «160», всі присутні під пісню Happy birthday задули свічки та з’їли солодкий подарунок Рошковичу.

Як зазначив Федір Шандор, до кінця цього року в Ужгороді відбудуться ще кілька приємних для мешканців міста презентацій. Ще за кілька днів до презентації перехожі із цікавістю реагували на підготовчі роботи з оновлення Пасажу. Сьогодні – залюбки фотографуються і шукають цікаві пункти на велокарті.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.