В Ужгороді презентували книгу про міні-скульптурки

В Ужгороді презентували книгу про міні-скульптурки

Сьогодні, 22 березня, в Ужгороді презентували книгу «Ужгород – світова столиця міні-скульптур». Видання – на українській та англійські мові. Це – авторські легенди про скульптурки. У книзі також є карта міні-скульптурок, якою зможуть користуватися туристи.

Автори ідеї – Надія Попадюк та Ігор Ключевський. Легенди, що увійшли до книги, – авторський вимисел, нестандартна подача варіантів, чому саме ці міні-скульптурки розміщені у місті.

«Ідея виникла ще рік тому, були деякі перепони на шляху видання, але нарешті все склалося. Я мешканець Ужгорода і дуже люблю наше місто. Тому спільно з Надією у нас виникла ідея  зробити повноколірне видання. Був оголошений фотоконкурс у соцмережах, роботи переможців ми використали у книзі», – розповів під час презентації Ігор Ключевський.  

«У матеріалах книги є карта розміщення міні-скульптур, кожен може склали свою особисту подорож, свій маршрут. Думаю, видання буде цікаве і туристам, я самим ужгородцям», –  додав він.

«Хотів би подякувати скульптору Михайлу Колодку, який багато зробив для нашого міста, якй доповнив історію Ужгорода. Дам доручення, вивчити можливості, щоби ми могли профінансувати додаткове видання цієї книжки», – сказав під час презентації мер Ужгорода Богдан Андріїв.  

«Варто відзначити команду, яка це готувала. Люди зробили колосальну роботу і карту міні-скульптурок. Бачимо приклад, який результат приносить спільна командна робота. Вважаю, що Ужгород може стати не тільки столицею міні-скульптур, а й взагалі столицею добрих справ», – зазначила Катерина Попадюк, перекладач книги.

Як сказав під час презентації заступник мера Ужгорода Олександр Білак, є ідея зробити окрему карту міні-скульптурок: «Обговорюється варіант окремо видати карту розміщення міні-скульптурок, яка увійшла до цієї книги. Думаю, це хороша ідея», – зазначив Олександр Білак.

Книгу можна купити у книжковому магазині видавництва «Патент», а також у книгарні «Кобзар».  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання