В Ужгороді представники Посольства Великої Британії цікавилися децентралізацією

В Ужгороді представники Посольства Великої Британії цікавилися децентралізацією

Сьгодні в Ужгородській міській раді відбулася зустріч заступника Ужгородського міського голови Олександра Білака з першим секретарем Посольства Великої Британії в Україні Робертом Уртуйсен Дюнном, представницею міністерства з питань міжнародного розвитку при Посольстві Рейчел Вільямс та координатором проектів відділу політики, економіки та зв’язків із громадськістю Посольства Світланою Яворською. 


Відповідаючи на запитання гостей, Олександр Білак поінформував про особливості обласного центру Закарпаття, зокрема, багатонаціональність та полікультурність, сучасну ситуацію в місті, яка відзначається толерантністю і взаємоповагою. «Якщо зараз і трапляються якісь події з негативним контекстом, то це виключно привнесене ззовні, чуже місцевим мешканцям і створюється провокативно, для нагнітання «картинки» у ЗМІ», – зазначив Олександр Павлович. 

Представники Посольства розпитували про те, як проходить децентралізація, що вона дала Ужгороду, про інфраструктурні проекти, роботу міської влади, взаємодію з обласною владою, кроки для підвищення безпечності міста, що дав безвіз, як із кадровим забезпеченням в регіоні тощо. 

Докладно обговорили також участь нашого міста в міжнародних програмах, подання спільних проектів разом із містами-побратимами у рамках транскордонної співпраці. Дипломати запропонували надати якнайширшу інформацію про програми, які оголошує Посольство для підтримки і фінансування реалізації різних проектів в Україні, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...