Новини

В Ужгороді понад 2,3 тис. дітей – на самоізоляції. Школи йдуть на дистанційку

Із понеділка, 24 січня, в ужгородських загальноосвітніх, мистецьких та спортивних школах на два тижні буде карантин. Навчання проводитиметься у дистанційному режимі. Дитячі садочки працюватимуть без змін.


Як повідомили Zaholovok.com.ua у прес-службі Ужгородської міської ради, відповідне рішення прийняли через ріст захворюваності серед школярів на коронавірус та грип типу А. Як йшлося на сьогоднішньому засіданні протиепідемічної комісії, наразі епідемічний поріг захворюваності на грип, ГРВІ та COVID-19 за тиждень перевищений у 2,2 рази. Крім того, в цьому епідсезоні вперше лабораторно підтвердили циркуляцію вірусів грипу типу А.

Наразі школярі навчатимуться дистанційно протягом двом тижнів. На карантин йдуть мистецькі та спортивні школи міста, але робота дитсадків поки відбуватиметься у звичайному режимі. 

За даними прес-служби міськради, за тиждень в Ужгороді із ковідом госпіталізували 118 людей, у тому числі 68 дітей (57,8%). Захворюваність  школярів  зросла у порівнянні із попереднім тижнем  у 2,5 рази: на самоізоляцію відправлено 2362 дітей із 63 класів та груп. Щодо грипу А, наразі зафіксовано 27 випадків, 18 із них серед дітей.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.