В Ужгороді покажуть унікальне шоу «Холодне серце»

В Ужгороді покажуть унікальне шоу «Холодне серце»

«Холодне серце» –  масштабна постановка від одеського продюсерського центру «Made in Odessa», створена за мотивами улюбленого мультфільму дітей з усього світу.

Спектакль дивує новими фактами: появою героїв, з якими глядач не був знайомий раніше і несподіваними поворотами сюжету, об'єднаними в оригінальний, наповнений чарівними подіями сценарій.

«Холодне серце» - це яскраве, захоплююче, унікальне, шоу для всієї родини! Масштабність постановки, неймовірні пригоди, більше 40 персонажів, барвисті декорації, яскраві костюми, чудова музика, захоплююче вогняне шоу, запаморочливі акробатичні трюки, сучасна хореографія - дарують глядачам відчуття свята! Чудеса в вигляді спецефектів і інтерактивні моменти, під час яких гості беруть безпосередню участь в низці фантастичних подій, призводять в невимовний захват дітей і вражають дорослих!

Вистава має успіх не тільки в Україні, а й за кордоном. Проект «Холодне серце» і всі його учасники отримали іменні подяки, сертифікати, нагороду за участь у фестивалі «Sharjah Children's Reading Festival, 9th Edition» і запрошення на гастролі в інші країни. Сподіваємося, що кількість глядачів, які відвідали шоу в усьому світі, буде продовжувати неухильно зростати!

Квитки за посиланням:  https://concert.ua/ru/event/holodne-serce-uzhhorod 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання