В Ужгороді покажуть фільм «Серце мами Гонгадзе»

Безкоштовні перегляди фільму закарпатського режисера «Серце мами Гонгадзе» пройдуть упродовж тижня (21-27 червня з 16:20) в Ужгороді з ініціативи директора кінотеатру «5 елемент», де демонстуватиметься фільм, підтриманої режисером.

Нагадаємо, що 18 червня з успіхом відбулася ужгородська прем’єра фільму. Водночас пройшов показ фільму «Сильні духом» на підтримку бранців Кремля. Сам кінорежисер з 12 червня (вже 10 добу) не вживає їжі на знак солідарності з колегою Олегом Сенцовим та іншими бранцями Кремля.

Серце мами Гонгадзе - Mama's Heart. Gongadze (Україна, Грузія, 2017, реж. В'ячеслав Бігун (Slavik Bihun), док., драма, історія, біографія, романтика, 75 хв., у 2 ч.). Повна прокатна версія.
↑ Унікальна прижиттєва кіносповідь Лесі Гонгадзе про велику українську любов. Жінка, яку не почули, відверто розповідає про найбільш інтимні та надихаючі моменти свого життя. Глядачі дізнаються про Георгія Гонгадзе з вуст мами, навідають його бабцю, родину, дорогі їхнім серцям місця, зафільмовані в Україні, Грузії, Естонії та Франції. Стрічка підсилюється оригінальною музикою композитора Володимира Гронського, піснями Святослава Вакарчука, Володимира Самайди та Тамари Гвердцителі (www.imdb.com/title/tt3746274).

У здобутку – п’ять нагород та низка номінацій: за «Найкращий документальний фільм», «Найкращий образ у кадрі» (двічі), «Найкращий звук» та «Найкраще регіональне кіно» на Міжнародних кінофестивалях «Світло», «Громадський проектор» та Міжнародному фестивалі історичного кіно. Фільм відібрано й на «Золоту дзигу» (так званий «Український Оскар»). Більше 30 допрем’єрних, спеціальних і фестивальних показів, зокрема в Парижі, впродовж останніх 2 років. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання