В Ужгороді планують відзначити 100-річчя незалежності Польщі

Генеральне консульство Республіки Польщі у Львові планує провести в Ужгороді  на початку грудня цього року офіційний прийом та низку культурно-масових заходів з нагоди відзначення 100 – річчя незалежності Польщі.

Про це йшлося сьогодні, 12 липня, під час зустрічі  голови обласної ради Михайла Рівісі  із Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольські.

Серед можливих заходів  – перегляд сучасного польського кіно. На ці заходи польська сторона намір запросити міських голів нашого краю, які співпрацюють з польськими містами-побратимами, керівників країв та областей – партнерів нашого краю із сусідніх країн, депутатів та ін.

Михайло Михайлович запевнив у сприянні та підтримці з боку облради.

Відтак у ході перемовин сторони обговорили ідею спільного  проведення Дня добросусідства на українсько-польському кордоні 14 вересня цього року,  а також наболіле питання - відкриття контрольно- пропускного пункту на ділянці «Лубня – Волосате», що може дати серйозний поштовх до розвитку туристично-рекреаційних можливостей прикордонних регіонів двох країн. Як відомо, до кордону із Польщею з Ужгорода – рукою подати, та, незважаючи на тривалі перемовини та  на той факт, що Закарпаття , маючи майже 34 кілометри спільного кордону з Польщею, досі без жодного пункту пропуску і  це питання залишається не вирішеним, – йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської облради.  

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання