В Ужгороді планують провести українсько-чеський бізнес-форум

Сьогодні, 27 серпня, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко прийняв голову Устецько-закарпатської агенції Павела Мусіла на його прохання. Посадовець поінформував керівника краю про завдання і роботу очолюваної ним установи, зокрема надання закарпатським рятувальникам техніки, проведення днів чеської культури і, головне, пошук ділових партнерів для українських підприємців у Чехії, а для чеських – в Україні.


–       Чехія і Закарпаття дуже близькі історично, ментально, культурно та економічно, – зазначив Ігор Бондаренко. – Ми маємо намір поглиблювати нашу співпрацю, передусім в економічній царині. Тому запрошую чеських бізнесменів інвестувати в економіку нашої області. Ми можемо запропонувати вкладати інвестиції у туристично-рекреаційну галузь, виробництво напоїв і харчових продуктів, розвиток інфраструктури. Зі свого боку обіцяю, що ми зробимо все,  щоб чеські інвестори знайшли на Закарпатті свій інтерес. Для цього пропоную провести спільний бізнес-форум.

Павел Мусіл висловив зацікавленість чеських підприємців у виробництві на Закарпатті сонячних батарей, виробництві відновлювальної енергії. Завод «Шкода» цікавиться налагодженням виробництва автомобільного скла у нашому краї.

Також зарубіжний гість поінформував голову облдержадміністрації про проведення 6-8 вересня в Ужгороді «Чеських днів на Закарпатті». Торік їх провели вперше і захід мав великий успіх. Цьогоріч триденний фестиваль, який пройде на площі Народній, запропонує відвідувачам строкату та цікаву культурну програму, змогу скуштувати традиційні чеські страви та продегустувати пиво відомих чеських марок, а місцевим підприємцям під час семінарів налагодити зв’язки з чеськими колегами, які виявляють інтерес до розвитку співпраці.

Ігор Бондаренко з вдячність прийняв запрошення взяти участь у заходах фестивалю, - повідомляє прес-служба Закарпастької ОДА. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання