В Ужгороді підпишуть меморандум про співпрацю з Фондом «Східна Європа»

У четвер, 11 грудня,  о 10:30 в малій залі Ужгородської міської ради відбудеться урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Ужгородською мерією, Фондом Східна Європа та ГО Молодіжного ініціативного центру «За професійну діяльність» в рамках реалізації спільного проекту «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади».Після підписання Меморандуму відбудеться прес-конференція за участю Чернівецького міського голови президента Фонду Східна Європа Віктора Ляха та представника ГО Молодіжного ініціативного центру «За професійну діяльність».


Меморандум передбачає запровадження інноваційних механізмів участі жителів м.Ужгород у вирішенні місцевих проблем та налагодження результативної співпраці громадян з органами місцевого самоврядування за допомогою всеукраїнської веб платформи «Відкрите місто» (www.OpenCity.in.ua). За допомогою цієї платформи кожен громадянин може ініціювати вирішення важливої для його міста проблеми, дистанційно звернувшись до відповідального за прийняття рішення посадовця (органу влади).

Платформа дозволяє описати проблему, відмітити її на карті міста та сформувати електронний запит. Також вона передбачає можливість перевірки статусу, в якому знаходиться запит, оперативно отримати на нього відповідь.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання