В Ужгороді Петро Свалявчик відкриває першу «Дитячу професійну художню студію»

В Ужгороді Петро Свалявчик відкриває першу «Дитячу професійну художню студію»

У передостанній день літа –  30 серпня – самобутній і, незважаючи на свій молодий вік, уже  визнаний художник, Лауреат європейського конкурсу портретистів, організований ЮНЕСКО у Парижі 2016 році, Петро Свалявчик відкриває на вул. Капушанській, 64 першу в обласному центрі «Дитячу професійну художню студію».

До двох вікових груп  6-10 і 11-15 років набиратимуть малечу з Ужгорода та навколишніх сіл по 10-15 діток до кожної. Основна мета школи-студії – дати можливість розвивати та реалізовувати творчі здібності і можливості юних дарувань, розкривати особистість, проявляти творчу фантазію.

Оскільки Ужгород має тільки одну школу мистецтв, яка не може прийняти усіх бажаючих, затребуваність такого закладу є очевидною. Зняття в студії будуть проводитися два рази на тиждень у післяшкільний час по програмі, яку розробили і запровадили фахівці з італійського міста Флоренція. Пан Петро розповідає, що саме це місто – батьківщина Ренесансу, творчо надихає його і він там буває регулярно. Під час однієї з таких поїздок італійські колеги показали йому місцеву школу-студію. «Побачивши на власні очі з яким захопленням дітки там займаються художньою творчістю, я подумав, що й нашим дітям було би добре мати таку можливість реалізовувати свій талант. Мене познайомили з розробником цієї методики, яку я офіційно придбав у її автора, - каже П.Свалявчик.  – В основі методики - повна свобода творчості: діти малюють не лише на папері чи мольберті, але й на партах і навіть стінах студійних приміщень – кому де більше подобається».

Студія П.Свалявчика  забезпечуватиме своїх вихованців усіма необхідними високоякісними художніми матеріалами німецького виробництва, які мають яскраву колористику. Вартість навчання становитиме приблизно 1000 грн. за 8 занять упродовж місяця. Окрім художнього навчання планують організовувати й англомовний день з вивченням специфічних термінів майстрів образотворчого мистецтва.

Василь Ільницький, Ужгород

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання