В Ужгороді перевірили «ялинкові базари»

В Ужгороді перевірили «ялинкові базари»

Як в Ужгороді продають ялинки – чи мають продавці погодження від Ужгородської міської ради на таку торгівлю і наявність у ялинок чіпів сьогодні перевіряли в спільному рейді працівники відділу муніципальної інспекції з благоустрою міськради, Ужгородського відділу Головного управління Національної поліції у Закарпатській області та журналісти.

Працювали на «П’яному базарі», де реалізовується чи не найбільше лісових красунь та на ринку «Білочка». За результатами перевірок на «П’яному» муніципали склали 5 протоколів за торгівлю без погодження міськради, а представники поліції – 3 протоколи за продаж ялинок без чіпів. По одному протоколу склали також на ринку «Білочка».

Як розповів один із підприємців, він прибав три торгових місця для реалізації ялинок на вулиці Олександра Бородіна.
Раніше, напередодні Різдва за західним обрядом, активно продавав у Берегові, а зараз торгує в Ужгороді. Усі ялинки бере в лісгоспі на Міжгірщині і вони одразу з чіпами, придбати чіпи окремо не можна. Ціни у нього – від 100 і до 500 гривень, більшість покупців не цікавляться чіпами, хочуть лише купити якомога дешевше.

За підсумками рейду начальник відділу муніципальної інспекції з благоустрою Ужгородської міськради Юрій Станко зазначив, що близько 80% продавців, у тому числі з інших регіонів, діють легально, а ті, на кого склали протоколи, як виявилося, приїхали із Турківського району Львівщини.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання