В Ужгороді оновлюють лавки, понищені вандалами. ФОТО

В Ужгороді оновлюють лавки, понищені вандалами. ФОТО

На площі Театральній напередодні поламали дві лавки, які нещодавно відремонтували та встановили комунальні служби міста. Кількома днями раніше таке ж сталося ще з однією лавицею. Міська рада звернулася із черговою заявою про псування комунального майна до правоохоронних органів, інформує прес-служба.

На жаль, випадки, коли крадуть, вириваючи з корінням, квіти, підпалюють сміттєві баки, ламають лавиці, псують надписами вказівники, в Ужгороді не поодинокі. Ще більше шкода, що багато хто починає сприймати це як щось звичне, буденне і прийнятне.

Доводиться ремонтувати те, що нищать, хоча постійно проводяться планові ремонти. Цього року у місті відреставрували та вже встановили на площах, набережних Ужгорода 81 лавицю, днями поставлять біля десятка лавиць у сквері Героїв Майдану.

Сьогодні ж розпочали оновлювати лавиці на набережній Незалежності, щоб ужгородці та гості міста могли відпочити біля річки.

Чи довго лавки матимуть такий вигляд, чи довго взагалі будуть цілими? Хочеться, щоб це питання не було риторичним. Це наше місто, наш спільний дім, і кому, як не нам, берегти все у своєму домі і дбати про нього, зауважили у міськраді.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...