В Ужгороді Олександр Педан розповів школярам про нові види спорту

В Ужгороді Олександр Педан розповів школярам про нові види спорту

Шоумен із захопленням розповів про спортивний рух «JuniorZ», ознайомив присутніх із новими видами спорту, впровадження яких популяризує проект.

Проект «JuniorZ» - єдиний в своєму роді в Україні, що популяризує та розвиває спорт для підлітків . Його метою є теоретичне ознайомлення педагогічного складу, школярів та їхніх батьків з варіативними модулями фізкультури; впровадження нових видів спорту у шкільну програму.

Щоби можна було знайти фінансування на дитячі ініціативи, Олександр Педан запропонував алгоритм дій у школі – це проведення спортивних благодійних свят із залученням батьків та випускників.

«Сьогодні я побував на зустрічі лідерів учнівського врядування міста «КОРЗО» з Олександром Педаном. Я дізнався для себе багато цікавого у сфері спорту, зокрема те, що в моїй школі, на уроках фізкультури, можна мати більше 30 різноманітних видів спорту. Велике спасибі Олексанлру Педану за чудову лекцію!» - ділиться враженнями учень УЗОШ №8, волонтер комітету міжнародних відносин учнівського врядування міста «КОРЗО», Роман Дранчак.

«Зустріч з Олександром Педаном – це круте джерело мотивації та натхнення. Він – лідер думок, той, хто задає тренди, змінює Україну в кращу сторону. Його проект «Junior Z» має стати новою ерою спортивного життя підлітків. Він спрямований на фізичний розвиток молодого покоління, яке формує щасливе майбутнє нашої країни. Щаслива, що живу саме в цей час! Неймовірно вдячна за цю зустріч!» - пише голова учнівського врядування міста «КОРЗО» Наталія Савко. 

Також на згадку про Медіа-центр голова учнівського врядування міста, учениця УЗОШ №6 Наталія Савко подарувала Олександру Педану фірмову футболку з логотипом учнівського врядування міста Ужгорода. А голова комітету міжнародних відносин, учениця НВК «Гармонія», Антоніна Тегза розповіла про реалізацію екологічного проекту «Дитинство без сміття», у рамках якого планується пошиття екоторб. Для того, щоби заохочувати дітей міста до збереження навколишнього середовища, учениця попросила поставити автограф на одній із таких сумок.

Медіа-центр учнівського врядування міста «КОРЗО»
Фото: учениця УЗОШ №6 - Наталія Савко, учень УЗОШ №12 - Назар Підгорний.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання