В Ужгороді обговорять розвиток економіки і туризму на Закарпатті

Стартова конференція проекту  «Підтримка економіки Закарпатської області через розвиток та промоцію її туристичного потенціалу» відбудеться 30 жовтня 2014 року о 14.00.

Захід пройде у приміщенні великого сесійного залу Закарпатської облдержадміністрації, 2-й поверх, за адресою м.Ужгород, пл.Народна, 4., в рамках засідання депутатської комісії Закарпатської обласної ради. 

Мета стартової конференції – представлення цілей, заходів та очікуваних результатів Проекту, а також інформування громадськості про початок реалізації нового інвестиційного проекту в галузі туризму.

Проект «Підтримка економіки Закарпатської області через розвиток та промоцію її туристичного потенціалу» фінансується Європейським Союзом в рамках Програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Проект реалізується Закарпатською обласною радою в партнерстві з Комунальним підприємством «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради». Загальний бюджет Проекту складає: майже 900000 євро, з яких більша частина забезпечується співфінансуванням ЄС.

Конкретні цілі Проекту:

1. Підтримка та розвиток місцевих туристичних продуктів та послуг через інтенсивний розвитку регіональної туристичної інфраструктури.
2. Впровадження інноваційних інструментів розвитку туризму шляхом покращення промоції туризму регіону.
3. Розробка та впровадження ефективної регіональної політики у сфері туризму.

Для отримання детальної інформації, будь-ласка, звертайтесь до:
Тетяни Галішин, Менеджера «Агентства регіонального розвитку і транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради»
Тел.: +38 (050) 707-98-78, e-mail: galishyn.tetyana@arr.com.ua

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання