В Ужгороді обговорять План дій сталого енергетичного розвитку

Про те, як досягти цієї мети і які кроки у цьому напрямку вже зроблено Ужгородською міською владою, говоритимуть під час громадського обговорення Плану дій сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР) міста Ужгорода на публічному Форумі, який відбудеться 11 травня, у п’ятницю, о 11.00 годині в ужгородському культурно-історичному центрі «Совине гніздо».

У 2016 році рішенням № 304 Ужгородської міської ради місто Ужгород приєдналось до Європейської ініціативи – Угода мерів стосовно Енергії та Клімату. Це був знаковий крок для подальшого розвитку міста. Ставши підписантом Угоди Мерів, місто стало членом особливого «клубу» міст світу, яке задекларувало досягнути свою мету – стати розумним, комфортним, енергоефективним та дружнім до людей і природи містом.

У 2017 році, виконуючи зобов’язання, взяті підписанням Угоди Мерів, міська влада зробила послідовні кроки у сфері енергоефективності та сталої енергетики, зокрема розпочала процес розробки Плану дій зі сталого енергетичного розвитку і клімату міста.

План дій сталого енергетичного розвитку та клімату міста Ужгорода розроблено групою експертів протягом 2017-2018 років. Саме цей документ стане основним стратегічним документом розвитку міста у сфері сталої енергетики до 2030 року. Протягом цього часу місто бере на себе зобов’язання скоротити викиди парникових газів на 30 % та адаптувати місто до негативних впливів глобальних змін клімату. Цей План стосуватиметься енергомодернізації житлової сфери міста, бюджетних установ, транспорту, вуличного освітлення, сфери обслуговування та промисловості.

На Форумі кожен учасник зможе задати своє питання експертам чи подискутувати той чи інший пункт документу.

Програма Форуму включатиме:

  1. Вступне слово заступника міського голови Ігоря Фартушка
  2. Презентацію ПДСЕРК експертів Дмитра Сакалюка та Андрія Мартинюка
  3. Дискусії

Запрошуємо депутатів Ужгородської міської ради, експертів у сфері зісталого енергетичного розвитку і клімату, голів ОСББ та  усіх містян!

 Організатор: Ужгородська міська рада

Партнери: ГО «Екосфера».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання