В Ужгороді обговорять фінансові можливості жінок

21 листопада у малому залі засідань Ужгородської міської ради (пл. Поштова, 3) відбудеться семінар на тему: «Фінансові можливості жінок в Україні: реалії та перспективи».

Проведення ряду семінарів для жіноцтва міста Ужгорода ініціювали на партнерських засадах благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Час служити» та Ужгородська міська організація Спілки жінок України за сприяння Ужгородської міської ради.

Цей освітній захід буде проведено в рамках реалізації в Ужгороді проекту «Я зможу!» і є вже четвертим в 2016 році. Проект «Я зможу!» здійснюється за підтримки шведської організації Forum Syd.

Головна мета проекту – організація та проведення освітніх заходів для жінок, таких як семінари і тренінги, з метою поширення більш поглиблених знань про права жінок і дотримання їх в Україні.

На семінарі запрошені слухачки обговорюватимуть питання про реальні фінансові можливості жінок та чоловіків в Україні, перспективи в плані їх покращення, ознайомляться із засадами зарубіжного та вітчизняного досвіду гендерного бюджетування, проведуть практичне заняття в групах з гендерного бюджетного аналізу.

Спікер першого тематичного блоку – Маріанна Колодій, кандидат наук з державного управління, керівник Центру гендерної освіти при Ужгородському національному університеті.

Другий тематичний блок семінару проводитиме доцент кафедри психології та педагогіки Карпатського університету імені А. Волошина, практичний психолог Світлана Хоркава, яка розтлумачить присутнім теоретичну складову питання «Як бути щасливою?» та проведе тренінг з визначення кожної з жінок особистого рівня вміння бути щасливою.

На цей освітній захід запрошені психологи навчальних закладів Ужгорода, працівниці обласного Центру здоров'я, працівниці міліції, співробітниці різних відділів Ужгородської міської ради, а також представниці жіночих громадських організацій Ужгорода Закарпатської області.

Час проведення заходу – з 10.00 до 14.00

Координатор заходу  - Валентина Митровцій, голова президії Ужгородської міської організації Спілки жінок України (м. Ужгород).

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання