В Ужгороді обговорили хід судової реформи

В Ужгороді обговорили хід судової реформи

В Ужгороді відбулося відкрите громадське обговорення ВГО «Комітет виборців України»щодо перебігу судової реформи. Дане громадське обговорення проводилося в рамках проекту «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО СТАНУ ТА ХОДУ СУДОВОЇ РЕФОРМИ НА МІСЦЕВОМУ ТА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ», що виконує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

Модератор заходу – Дмитро Тужанський, керівник Закарпатського обласного відділення ВГО КВУ.

У заході взяли участь представники суддівського корпусу Закарпаття, ЗМІ та громадських організацій, активісти, лідери громадської думки, експерти.

Підчас громадського обговорення учасники торкнулись низки питань щодо перебігу судової реформи в Україні та на Закарпатті.

Дмитро Тужанський представив аналітичний звіт «Комітету виборців України» за результатами фокус-групового дослідження, яке відбувалося у листопаді 2017 р. по всіх регіонах України.

Юрій Дору, суддя Закарпатського окружного адміністративного суду, прокоментував хід судової реформи саме в розрізі регіону та з акцентом на кожному з 4 тематичних блоків аналітичного звіту КВУ. Крім того, Юрій Дору звернув увагу на останні соціологічні дослідження щодо рівня довіри до судової гілки влади, звернувши увагу на те, як змінюються думка людей залежно від того, чи були вони учасниками судового процесу, чи ні.

Андрій Шекета, депутат Закарпатської обласної ради, окремо зупинився на контролі спеціальних органів за життям та роботою представників судової гілки влади, зокрема роботу НАБУ.

Микола Яцков, координатор Інституту «Республіка» на Закарпатті, звернув увагу на кількох останніх змінах у судовій гілці влади, як частини реформи, зокрема зміни строків призначення суддів, а також окремо зупинився на темі фінансування судового процесу, - повідомляє прес-служба Закарпатського осередку ВГО КВУ.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання