В Ужгороді на зустрічі для батьків розкажуть про годування грудних малюків

В Ужгороді на зустрічі для батьків розкажуть про годування грудних малюків

Мам, татусів, вагітних і тих, хто лише планує поповнення в родині, запрошують на зустріч, присвячену Всесвітньому тижню грудного вигодовування. Зустріч проводитиметься у форматі бесіди у п’ятницю, 4 серпня, початок об 11.00, у сімейному клубі Доброграй. Учасники зможуть дізнатися фахову, науково підтверджену інформацію про природній спосіб годування діток, позбутися нав’язаних недобросовісними бізнесами міфів та отримати практичну допомогу щодо процесу вигодовування.


На запитання відповідатимуть сертифіковані консультанти з грудного вигодовування Оксана Лесько-Бабіля та Наталія Фельбаба, а також сертифікований консультант із слінгоносіння Вікторія Шевченко. Запрошено і лікаря-педіатра, обізнаного у питаннях грудного вигодовування.
Нагадуємо, що цього року тема Міжнародного тижня ГВ – «Підтримуємо грудне вигодовування разом!».

Це вже 25-ий щорічний Всесвітній тиждень грудного вигодовування, присвячений співпраці заради спільного блага.

Грудне вигодовування є природнім і дешевим способом годування малюків і дітей. Воно доступне для кожного та не переобтяжує сімейні бюджети у порівнянні з штучним дитячим харчуванням. Грудне вигодовування забезпечує високоякісне харчування та адекватний рівень енергії, може допомогти попередити недостатнє харчування та ожиріння. Грудне вигодовування також означає харчову безпеку для малюків, істотно покращує здоров’я, розвиток та виживання новонароджених і малюків. Воно також сприяє покращенню здоров’я та самопочуття матерів у коротко- і довгостроковій перспективі.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання