В Ужгороді на засіданні ТВК затвердили 36 округів

У вівторок, 15 вересня, Ужгородська міська виборча комісія затвердила межі 36 територіальних округів, від яких, відповідно, 25 жовтня будуть обрані 36 депутатів Ужгородської міської ради.

Засідання пройшло доволі бурхливо. Деякі члени ТВК наголошували, що потрібно за межі кожного округу голосувати окремо. Втім більшість членів підтримала ідею проголосувати за розподіл дільниць по округам «пакетом», - пише ОПОРА.

Після бурхливих обговорень члени комісії зійшлися на двох варіантах проекту рішення: один запропонував голова комісії, представник партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Яків Чернобук.

Інший варіант проекту озвучила член комісії, представниця «Радикальної партії Олега Ляшка» Єлізавета Арендаш.

Втім ні перший, ні другий проект рішення не набрав необхідних для прийняття 10 голосів. Опісля голова оголосив технічну перерву «на 5 хвилин», яка затягнулася на більш ніж півгодини.

Під час цього голосування виник інцидент – деякі члени комісії наголосили, що присутній на засіданні Олександр Волосянський нібито втручається у роботу комісії, зокрема «підказує» одному з її членів як голосувати. На засіданні Волосянський був зареєстрований як журналіст радіо «Версія Плюс». Голова комісії кілька разів робив Олександру Волосянському усні зауваження, опісля поставив на голосування питання про його видалення із засідання. Втім для цього не вистачило голосів – лише 8 «за» при необхідності 10.

Після перерви члени комісії повторно почали голосувати за два варіанти проекту рішення. Варіант від голови комісії Якова Чернобука набрав лише 4 голоси, при цьому сам голова при голосуванні утримався.

За варіант, який озвучила Єлізавета Арендаш, проголосували 15 членів комісії, 3 – утрималися.

За інформацією кореспондента «Точки ОПОРИ», другий проект рішення містить близько 16 відмінностей від того, який пропонував на початку голова комісії.

Рішення про межі 36 округів повинно бути опубліковано у муніципальній газеті «Ужгород», оскільки саме вона визначена як ЗМІ, що оприлюднює інформацію про діяльність Ужгородської міської виборчої комісії.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання