В Ужгороді на стадіон «Авангард» виділять 7,6 мільйонів гривень

Сьогодні, 15 травня, під час сесії Ужгородської міської ради депутати прийняли програм  утримання та фінансової підтримки спортивних споруд КП «Стадіон «Авангард» на 2018-2020 роки. На її реалізацію потрібно 7,6 млн грн.

На стадіоні «Авангард» проводяться матчі чемпіонату Закарпатської області та чемпіонату України з футболу, змагання обласного та всеукраїнського рівня з різних видів спорту, обласні галузеві спартакіади, навчально-тренувальні збори, концерти відомих естрадних виконавців та інші культурно-масові заходи. У місті збережена мережа клубів спортивної спрямованості у загальноосвітніх навчальних закладах, працює дитячо-юнацька спортивна школа, де є відділення з таких видів спорту як легка атлетика, волейбол, баскетбол та футбол.

Традиційним стало проведення спартакіад серед школярів, допризовної молоді, змагань серед працівників підприємств, організацій та установ. Проте, враховуючи велику кількість населення та значний інтерес мешканців міста до занять фізичною культурою і спортом, існує нагальна потреба в утриманні та фінансовій підтримці комунальних спортивних споруд.

Програму планується виконати у три етапи, на її реалізацію потрібно 7 млн. 62,7 тис. грн. Кошти передбачено із міського бюджету та інших джерел, зокрема на 2018 рік - 2 млн. 287,9 тис. грн., із них - 1 млн. 748,1 тис. грн. - фінансування із бюджету міста, - повідомляє прес-служба Ужгородскої міської ради.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання