В Ужгороді на площі Театральній у суботу зустрічатимуть «Подорожуючих ляльок»

10 вересня на площі Театральній в Ужгороді у рамках проекту «Подорожуючі ляльки», у якому беруть участь і словацькі партнери, відбудеться масштабне Свято закарпатської культури.

Про програму заходу та локації, де все відбуватиметься, розповіла  координатор проекту Леся Носенко: «Свято буде цікавим як для жителів міста, так і для туристів. Воно буде мати дві частини: денну та вечірню. Денна програма відбуватиметься на площі Театральній, де ми будемо презентувати результати проекту, проводитимуться різноманітні, дуже цікаві творчі майстер-класи для дітей. Учасники матимуть можливість презентувати свої роботи та продавати їх. Усі вилучені кошти підуть на допомогу людям з особливими потребами. Для всіх учасників свята буде своєрідний дрес-код – елементи закарпатського одягу»,  – каже Леся Носенко.

За її словами, під час заходів на площі Театральній учасників свята, глядачі, гостей міста запрошуватимуть на прем’єру вистави лялькового театру «Бавка» «Чарівна повітряна куля». Опісля відбудеться концерт, учасниками якого стануть вихованці Ужгородської дитячої школи мистецтв та Палацу дитячої творчості.  

«Друга частина свята – вечірня. Вона відбуватиметься на території Закарпатського облмсного музею народної архітектури та побуту. Тут буде представлена одна і найвідоміших вистав лялькового театру «Бавка» «Недотепа із Вертепа», а також «Весільна подорож» від Закарпатського народного хору», – розповіла Леся Носенко. 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання