Новини

В Ужгороді на кінофестивалі сьогодні будуть фільми режисерів зі Словаччини та Швейцарії

Сьогодні, 8 жовтня, у рамках Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю відбудеться показ двох фільмів – «Свобода під навантаженням» та  «Долина Іллієс».


Покази відбудуться у ляльковому театрі «Бавка» (пл. Театральна,8).

О 20:00 у рамках позаконкурсної програми покажуть документальний фільм «Свобода під навантаженням». Режисер Павол Барабас (Словаччина, 2016).

Про фільм:  Із сто кілограмами на спині вони стикаються з бурями, хуртовинами та глибоким снігом. Їх ремесло - це не тільки професія, але і шлях до спокою. У документальному фільмі «Свобода під навантаженням» ми знайомимося з найстарішим поколінням "носичів" у Високих Татрах, які щодня піднімаються з припасами до гірських хатин. Ми дізнаємось, чому вони обрали такий спосіб життя і чому вони залишаються останніми з могікан на європейському континенті. І, можливо, ми дізнаємось щось про власний вантаж, який ми несемо.

 

 

О 21:00 у рамках конкурсної програми відбудеться показ документального фільму «Долина Іллієс». Режисери Жульєн Розернс та Яннік Бахер (Швейцарія, 2020).

Про фільм: «Долина Іллієс» це повнометражний документальний фільм, що розгортається в долині Іллієс, що знаходиться у кантоні Вале, Швейцарія.

фестиваль

 

Натхненний сімома скелястими вершинами знаменитого гірського хребта Дент-дю-Міді, що стоїть на сторожі долини, фільм занурюється у повсякденне життя семи його мешканців. Герої, дуже відрізняється один від одного, розповідають власну історію з щедрістю та автентичністю, настільки типовими для цього регіону, пропонуючи свої непокриті істини, настільки красиві або жорстокі. Зняті оманливо прості зображення та слова пронизують несподівані глибини, проливаючи світло на географічні, екологічні та економічні особливості долини, а також на її величезний потенціал та майбутні виклики.

Наче за допомогою чарівництва, ці сім різних точок зору поступово зливаються в один цілісний портрет унікального, але все-таки чарівного місця. Парадоксально, але ця крихітна альпійська долина, що лежить між гірськими хребтами Дент-дю-Міді та Дент-Бланш, запрошує вас розширити свій кругозір та дослідити тутешніх людей.

 

 

Програма Карпатського гірського кінофестивалю ТУТ.  За подіями кінофестивалю можна стежити на офіційній сторінці фесту у Facebook.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.