В Ужгороді на енергозбереження виділили майже 1,5 млн грн

Сьогодні, 9 листопада, під час сесії Ужгородської міської ради депутати схвалили Програму енергозбереження та енергоефективності міста Ужгорода на 2018 – 2022 роки. У наступному році на неї планують виділити майже 1,5 млн грн.

Мета Програми – забезпечити ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів у бюджетній сфері міста та в житлово-комунальному господарстві, скорочення бюджетних витрат на використання енергоресурсів, підвищення культури енергоспоживання.

Програма містить організаційні заходи та перелік енергозберігаючих заходів, виконання яких спрямоване на забезпечення реалізації в місті державної політики у сфері енергозбереження, вдосконалення міської системи управління енергозбереженням, спрямованої на підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів у бюджетній та комунальній сферах, формування в населення міста світогляду, орієнтованого на енергозбереження, отримання енергозберігаючого, соціального та економічного ефекту.

П'ятирічна програма поділена на 2 етапи – 2018-2020 рр., 2021-2022 рр. Фінансування – майже 1,5 млн. грн., на наступний, 2018-й рік, – 440 тис. Грн, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання