В Ужгороді музикою розкажуть легенду про кохання

В Ужгороді музикою розкажуть легенду про кохання

Симфонічний оркестр LUMOS Orchestra (Львів) разом із чарівними солістами завітає до Ужгорода з програмою найромантичнішої музики з кінофільмів! Вже 8 березня о 18:00 у Закарпатському драмтеатрі!

Легенди, казки та оповідання про кохання – одні з найстаріших історій на Землі. Адже яка ще сила може долати будь-які випробування, прокляття, дарувати життя і рятувати світи?

Свою власну Легенду про кохання буде розповідати найромантичнішою мовою – мовою музики – 8 березня в Закарпатському драмтеатрі відомий і улюблений публікою симфонічний оркестр LUMOS Orchestra. Кажуть, – це буде вечір надзвичайно зворушливий і неймовірно романтичний. Добірка музики цього концерту перевірена часом і нашими серцями. Класика, відома і улюблена кожним: "Ла Ла Ленд", "Титанік", "Форест Гамп", "Вічне сяйво чистого розуму", "Великий Гетсбі", "Мулен Руж", "Форма Води", "007 Координати "Скайфолл"," Віднесені вітром", "500 днів літа", "Красуня і чудовисько", "Легенда про піаніста", "Особистий охоронець" і багато іншого.

LUMOS Orchestra – перший український симфонічний оркестр, який виконує музику до кінофільмів, серіалів, мультфільмів і відеоігор ще з 2010 року. Музиканти гастролюють за кордоном і виступають перед голлівудськими зірками. В репертуарі колективу понад 600 різних саундтреків, великі тематичні концерти до "Володарю перснів", "Гаррі Поттеру", "Зоряним війнам", "Доктору Хто", з мультфільмів студії Disney. Кожен проект колективу – завжди більше, ніж просто концерт. LUMOS Orchestra створює сюжетні видовища, з'єднані тематичними історіями; інтерактивні івенти для слухачів, що завжди збирають повні зали шанувальників і залишають після себе неймовірні емоції і враження.

Художній керівник, аранжувальник та концертмейстер оркестру – Діана Коваль

Диригент – Роман Кресленко

Квитки без комісії у касі театру або онлайн: https://concert.ua/uk/event/lumos-orchestra-uzhhorod

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання