В Ужгороді міс кількох американських штатів виведуть дітей з обмеженими можливостями на подіум

В Ужгороді міс кількох американських штатів виведуть дітей з обмеженими можливостями на подіум

Завтра, 26 травня, в Ужгороді у ляльковому театрі «Бавка» міс кількох американських штатів та Міс України-2007 Ліка Роман проведуть «Парад Надії».

Дітки з обмеженими можливостями, дітки загиблих воїнів АТО з Ужгорода, Мукачева та інших  закарпатських міст будуть разом із красунями готуватися до урочистого виходу на подіум. Дівчата готуватимуть кожного і запевняють: кожна дитина відчує себе переможцем.

«Дівчата будуть їх навчати, проводити із ними час, надавати спеціальні титули, показуватимуть їхню внутрішню красу», – розповіла Тетяна Мачабелі, виконавчий директор ГО "Неємія", під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі.

Засновниця проекту «Парад Надії» Джена Сімпс розповіла, що почала займатися благодійництвом ще у школі, а коли красуня отримала титул, захотіла поділитися досвідом із дітьми і показати їм, що кожен – красивий. «У конкурсах є один переможець, а я захотіла, щоби кожен із дітей став переможцем. Те, що я навчилася виходити на подіум мене змінило і я хотіла, аби так само змінилися ці дітки», – розповіла журналістам Джена.

Ліка Роман була співорганізатором приїзду Ніка Вуйчича в Україну, неодноразово долучалася до благодійних заходів і зараз, дізнавшись про «Парад Надії» залюбки погодилася взяти в ньому учать: «Запрошуючи Ніка, я бачила, як у дітей загоряються очі, коли я почула, що приїжджають дівчата зі США, вирішила долучитися. Ми закупили книги Ніка Вуйчича і подаруємо їх для дітей», – сказала Ліка.  

Очікується, що у «Параді Надії» візьмуть участь близько 50 дітей. Захід триватиме з 16.00 до 18.00.

 

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання