В Ужгороді Миколай спілкувався зі школярами про книги

В Ужгороді Миколай спілкувався зі школярами про книги

16 грудня в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулося щорічне літературне свято-конкурс "Розкажу Миколаю, про що я читаю".

Головним гостем книгозбірні, звичайно ж, став Святий Миколай. Читайлики захоплено розповідали Чудотворцеві про свої книжкові вподобання, улюблених літературних героїв і письменників. Так, поряд із народними казками та дитячими творами світових класиків, малі читачі, як виявилось, мають багатьох фаворитів і серед сучасних авторів – Всеволод Нестайко, Мар’яна та Тарас Прохаськи, Леся Воронина, Володимир Ладижець, Галина Малик, Марія Раді й ін.

Святий Миколай особисто знайомився з кожною дитиною, радо слухав улюблені вірші та підспівував пісням.

Приємним сюрпризом і окрасою свята став виступ артистів театральної студії "Бавка" Закарпатського академічного обласного театру ляльок. Маленькі актори, переодягнені в лісових мешканців, колядників, Янголів, та, звісно, Чортиків (адже не всі діти й дорослі були чемними протягом року), розважали присутніх.

Подарунком для Святого Миколая стала власноруч виготовлена й ілюстрована школярами книжка "Розкажу Миколаю, про що я читаю". Наостанок, усі учасники отримали на згадку про свято книжковий дарунок, - пише Наталія Станко, завідувач відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання