В Ужгороді люди з інвалідністю скаржаться на недоступність аптек і магазинів

Люди з обмеженими фізичними можливостями зверталися зі скаргами та проханням відреагувати до Ужгородської міської ради. Є ситуації, коли міська влада або інші інституції накладають штраф на підприємців, але справа закінчується його оплатою без виправлення помилок.

Про це сьогодні, 1 листопада, під час круглого столу з правоохоронцями, представниками влади та громадських організацій сказав заступник мера Ужгорода Олександр Білак.

«Була критика, для чого ми відновлюємо ліфт у міській раді. Але ві зроблений саме для того, аби люди з обмеженими можливостями могли потрапити на будь-який поверх. Мене дивує така критика», - каже заступник мера.

«Загалом скарги були на ті об’єкти, які уже збудовані. Були скарги щодо доступності до аптек і магазинів. Відповідні матеріали ми відправили до інсекцій, штрафи оплачені, але підприємці так ніого не зробили», – зазначає Олександр Білак.  

«Ми уже мали декілька робочих засідань, повністю оновили комітет із доступності. Під  час підготовки усіх проектів будівнитцва вносяться корективи, вказуються проектантам зауваження, аби це були пандуси не тільки для виконання державних будівельних норм, а щоб воно реально працювало», - додає він. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...