В Ужгороді лунатиме Бах

В Ужгороді лунатиме Бах

23 січня 2020 завітайте на  концерту програму камерного оркестру Закарпатської обласної філармонії. Керівник – заслужений артист України Владислав Юрош.

Соліст  –Олексій Молчанов  (фортепіано,  м. Цетінє (Чорногорія).

Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.

Початок о18.30.

Довідково:

    Олексій Молчановздобув музичну освіту в м. Києві, де його викладачами були Лідія Шур, Олександр Снєгірьов та Володимир Винницький. Вже студентом почав активну концертну діяльність. Виступав як соліст у численних камерних ансамблях в Україні та закордоном. Виконавець працював із Спілкою композиторів України за проектами сучасної музики.

  З 1995 року живе в Сербії, де продовжує свою художньо-педагогічну діяльність. У Чорногорію переїхав у 1999 році, а з травня 2000 року працює у музичній академії м. Цетінє. Його професійне і творче життя є успішним та плідним.         Як соліст і камерний музикант він виступав на фестивалях «Mokranjcevi dani», «Nimus», «A Tempo», «KotorArt», «Montenegro music fest», «Barski ljetopis», «Espressivo», «Nei suoni dei luoghi», «Budva Grad Teatar», «Crna Gora jedna kulturna adresa»… Олексій Молчанов є професором і наставником в Музичній академії у м. Цетінє. 

Камерний оркестр філармонії– колектив  якому цілком до снаги самотужки готувати серйозні концертні програми і виступати перед будь-якою аудиторією.

Репертуарне надбання колективу доволі велике та різноманітне. До нього входять твори світових класиків (Т.Альбіноні, А.Вівальді, Й.С.Баха, В.А.Моцарта, Д.Перголезі, Й. Штрауса, Й.Брамса, А.Дворжака), українських композиторів (Ж.Колодуб, М.Скорика, Д.Задора, І.Мартона, Є.Станковича), кращі зразки представників сучасної композиторської школи Закарпаття (В.Теличка, М.Попенка, А.Затіна, Й.Базеля, В.Волонтира).

Інформацію підготувала  редактор  Марія Коваль

Нагадаємо, Гурт «Один в каное» дасть концерт в Ужгороді

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання