В Ужгороді кафе вивело каналізаційні стоки на тротуар

На заклад склали адмінпротокол, за яким власники будуть змушені сплатити штраф.

Загалом півтора десятка протоколів, складених за адміністративні порушення, розглянули сьогодні, 8 серпня, на засіданні адмінкомісії в Ужгородській міській раді під головуванням керуючого справами виконкому міськради Олени Макари.

Кілька протоколів стосувалися відкритих літніх майданчиків, які почали працювати без погодження паспорта. Порушники, за рішенням членів адмінкомісії, повинні сплатити штраф.
Погодили штрафні санкції і у випадку самовільного огородження ужгородкою, яка проживає на першому поверсі однієї із міських багатоповерхівок, земельної ділянки загального користування. Скаргу на такі дії громадянки до Ужгородської міської ради подали голова ОСББ та мешканці будинку.

Таке ж рішення прийняли щодо одного із ужгородських кафе, на власників якого муніципальна інспекція з благоустрою склала адмінпротокол за витік каналізаційних стоків із закладу на тротуар, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради. 

Розглянули і кілька випадків несвоєчасної реєстрації народження дітей, куріння у громадських місцях, встановлення штендерів. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання